Granátový náhrdelník s ověsky
obecný kov, středová část se třemi ověsky zdobená oválnou miniaturou malovanou na porcelánu a osazená říčními půlperličkami, článkový řetěz zdobený aplikami se vsazenými říčními půlperličkami, granáty routového a tabulkového brusu, kolem poloviny 19. století, poškozeno, opravováno, chybějící články řetězu, nepůvodní ověsky, chybějící kameny (Ši)
28.05.2016 - 15:00
CZK 38.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Granátový náhrdelník s ověsky
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |