Čís. položky 342

Granátový náhrdelník s ověsky

obecný kov, středová část se třemi ověsky zdobená oválnou miniaturou malovanou na porcelánu a osazená říčními půlperličkami, článkový řetěz zdobený aplikami se vsazenými říčními půlperličkami, granáty routového a tabulkového brusu, kolem poloviny 19. století, poškozeno, opravováno, chybějící články řetězu, nepůvodní ověsky, chybějící kameny (Ši)

28.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 38.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-

Granátový náhrdelník s ověsky

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016